Referanslarımız

Çalışmakta olduğumuz müşterilerimiz.

HENZA

Kadın giyim sektöründe, üretici, toptan ve perakende satıcı konumunda yer alan Henza, üretim, sipariş, satış, stok, finans, İK ve e-ticaret süreçlerinde, uygulamalarımızı kullanmaktadır.

Bağlantı

SALİH ÇELEBİ

Kadın giyim sektöründe, üretici, yurtiçi ve yurtdışı toptan/perakende satıcı konumunda yer alan Salih Çelebi, üretim, sipariş, satış, stok ve finans süreçlerinde, uygulamalarımızı kullanmaktadır.

Bağlantı

LIO JEWELS

Takı/aksesuar sektöründe, üretici ve ihracatçı konumunde yer alan Lio Jewels, üretim, sipariş, satış, stok ve finans süreçlerinde, uygulamalarımızı kullanmaktadır.

Bağlantı

SHOE2B

Kadın ayakkabı sektöründe, üretici ve yurtdışı toptan satıcı konumunda yer alan Shoe2b, üretim, sipariş, satış, stok, finans ve e-ticaret süreçlerinde, uygulamalarımızı kullanmaktadır.

Bağlantı

KAYHAN SHOES

Kadın ayakkabı sektöründe, üretici, yurtiçi ve yurtdışı toptan satıcı konumunda yer alan Kayhan Shoes, üretim, sipariş, satış, stok ve finans süreçlerinde, uygulamalarımızı kullanmaktadır.

Bağlantı

FORMEX GROUP

Geri dönüşüm ve iade yönetim hizmet sağlayıcısı konumunda yer alan Formex Group, geri dönüşüm, sayım ve iade süreçlerinde, özel mobil uygulama çözümlerimizi kullanmaktadır.

Bağlantı

3P ETİKET

Asıl faaliyet konusu, dokuma etiket, baskı etiket, dijital baskılı etiket ve karton etiket üretimi olan 3P ETİKET, üretim, sipariş, satış, stok ve finans süreçlerinde, uygulamalarımızı kullanmaktadır.

Bağlantı

TRANSPOP

Asıl faaliyet konusu, POP/POSM Lojistik ve Depolama hizmeti olan ve sektörün öncü konumunda yer alan TRANSPOP için, mevcut uygulamalarına ek, özel geliştirmeler yapılmıştır.

Bağlantı

EKOM TANITIM

Asıl faaliyet konusu, merchandising ve doğrudan pazarlama sektöründe yer alan EKOM TANITIM için, mevcut uygulamalarına ek, özel geliştirmeler yapılmıştır.

Bağlantı

BRONZ GRUP YAPI

Mimari tasarım ekibi ve proje uygulama elemanları ile Rehau PVC, Alumil Alüminyum, Reynaers Alüminyum Sistemleri hizmeti veren Bronz Grup, ERP uygulamamızı kullanmaktakdır.

Bağlantı

NIQOZZA

Kadın giyim sektöründe, üretici, toptan ve perakende satıcı konumunda yer alan Niqozza, üretim süreçlerinde ERP uygulamamızı kullanmaktadır.

Bağlantı

NEZİH ŞAPKA

Tekstil (şapka) sektöründe, markalara özel üretim ve toptan satıcı konumunda yer alan Nezih Şapka, üretim süreçlerinde ERP uygulamamızı kullanmaktadır.

Bağlantı

ALPYSKY

Online Oyun sektöründe, oyun içi eşya alım satım işlemlerinde ciddi bir hacme sahip olan ALPYSKY, tüm bu süreçleri için özel olarak geliştirdiğimiz ERP sistemini kullanmaktadır.

Bağlantı

SETTAR KUMAŞÇILIK

Teksil sektöründeki kumaş üreticilerinden Settar Kumaşçılık, üretim süreçlerinde, stok ve toptan satışlarının (yurt içi ve dışı) takibinde ERP uygulamamızı kullanmaktadır.

Bağlantı

PROXİ

Teksil sektörü Dış Ticaret firmalarından Proxiy Dış Ticaret, üretim süreçlerinde, stok ve toptan satışlarının (yurt içi ve dışı) takibinde ERP uygulamamızı kullanmaktadır.

Bağlantı

KASABA MİMARLIK

Mimarlık sektöründe hizmet veren Kasaba Mimarlık, peyzaj ürünlerininin üretiminde, stok ve toptan/perakende satışlarının takibinde ERP uygulamamızı kullanmaktadır.

Bağlantı

GÜRBÜZ TEKSTİL

Kadın giyim sektöründe üretici konumunda yer alan Gürbüz Tekstil, sipariş, üretim, stok, satış, finans başta olmak üzere, işletme süreçlerinde ERP uygulamamızı kullanmaktadır.

Bağlantı

4P EMPRIME

Asıl faaliyet konusu, dokuma etiket, baskı etiket, dijital baskılı etiket ve karton etiket üretimi olan 4P EMPRIME, üretim, sipariş, satış, stok ve finans süreçlerinde, uygulamalarımızı kullanmaktadır.

Bağlantı

JOLLY JOKER KIYI

Eğlence sektöründe, önde gelen firmalardan olan JOLLY JOKER'in KIYI İSTANBUL şubesi, finans süreçlerinde web ve mobil, uygulamalarımızı kullanmaktadır.

Bağlantı

TARZCOOL

Erkek giyim sektöründe, üretici ve toptan satıcı konumunda yer alan TARZCOOL, üretim, sipariş, satış, stok ve finans süreçlerinde, uygulamalarımızı kullanmaktadır.

Bağlantı

İşletmenize ait süreçleri, anlık olarak yönetmek mi istiyorsunuz ?

Bulut tabanlı Piramit ERP ile, tüm süreçlerinizi anlık ve dilediğiniz yerden online takip etmek ve yönetmek mümkün.